Pěvecké vystoupení v Albertinu

Stejně jako v minulých letech, i letos secvičili žáci naší školy vánoční písničkové pásmo. S ním navštívili ve středu 13. 12. 2017 léčebnu dlouhodobě nemocných v místním Albertinu.

Bylo to vzájemně obohacující setkání, kdy žáci svým uměním předávali pacientům radost a elán mládí, aby sami načerpali umění trpělivosti a radosti i z nepatrných věcí od nemocných i personálu na tomto oddělení.

Zároveň obdarovali přítomné perníčky, které napekli naši cukráři, a sami získali pozornost v podobě ručně vyráběných papírových andělíčků.

A tak děkujeme žákům Zitě Daňkové, Tereze Kolářové, Věře Kolářové, Zdeňce Kubíčkové, Adéle Maťašovské, Elišce Motlové, Michaele Štěpánkové a Michaelu Tavalimu za jejich účast a jí předcházející přípravu a přejeme všem radostné Vánoce!

Pro další fotografie navštivte naše album.

Petr Vlasatý, učitel