Žáci čtvrtých a pátých ročníků ZŠ Komenského Ústí nad Orlicí se měli možnost zdokonalit v etiketě, konkrétně “jak správně stolovat”.

Dne čtvrtého května 2018 se uskutečnila exkurze do firmy Truhlářství Žabka.

Dne 3. května jsme navštívili firmu BSG – výroba kytar v Žamberku.

Jarní natírání soch ve městě jsme provedli 26. dubna.

Žamberečtí budoucí instalatéři u předního výrobce plastových trubních systémů.

Instalatéři ze Střední školy obchodu, řemesel a služeb Žamberk zhodnotili své profesní dovednosti v celostátním 21. kole soutěže „Instalatér 2018“

Tradičního jarního úklidu na hradu Litice se zúčastnili žáci domova mládeže při SŠ OŘS Žamberk. Počasí nám přálo a práce nám šla pěkně od ruky.

Dne 27.3.2018 se žáci Střední školy obchodu, řemesel a služeb  Žamberk zúčastnili matematické soutěže

Nic nás nezaskočí. Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk byla oslovena nabídkou zúčastnit se tvořivého programu pro předškolní děti a žáky prvního stupně na ZŠ 28. října Žamberk. Nic nás nezaskočí.

Dne 22. 3. 2018 žáci 2. ročníku oboru číšník- servírka navštívili Domov důchodců v Žamberku.

První jarní neděli 25. 3. 2018 jsme se vydali reprezentovat naši školu do Pardubic na zámek, a tak jsme si připadali trochu jako v pohádce.

Ve dnech 23. a 24. března 2018 se truhláři již tradičně zúčastnili krajské soutěže SUSO v Hradci Králové v hale Aldis.