Velikonoce na Pardubickém zámku

Krásné, až letní počasí přivítalo letos všechny návštěvníky i vystavovatele na Velikonočním jarmarku  středních škol na nádvořích Pardubického zámku. Jarmark, který pořádá již tradičně Pardubický kraj, umožňuje představit široké veřejnosti dovednosti žáků, učitelů i mistrů. A bylo opravdu na co koukat! Kováři, truhláři, zahradníci, cukráři – všichni zde ukázali svůj um a šikovnost. SŠ OŘS Žamberk zde zastupovali pedagogové Jana Skalická se Standou Cukorem a žáci Veronika Adamská, Nikola Liveri , Vojtěch Rovenský a Petra Kalousová. Škola prezentovala obor truhlář a cukrář. Návštěvníci si tak mohli odnést drobné dřevěné výrobky a k tomu něco sladkého k zakousnutí. A protože na nádvoří zámku neustále vyhrávala cimbálová kapela, každý odcházel z jarmarku opravdu v povznesené náladě.

2017 05 30 velikonoce022017 05 30 velikonoce03