Nic nás nezaskočí. Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk byla oslovena nabídkou zúčastnit se tvořivého programu pro předškolní děti a žáky prvního stupně na ZŠ 28. října Žamberk. Nic nás nezaskočí.

Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk byla oslovena nabídkou zúčastnit se tvořivého programu pro předškolní děti a žáky prvního stupně na ZŠ 28. října Žamberk. Truhláři připravili k dohotovení kraslice ze dřeva. Účastníci akce si dřevěné kraslice obrušovali a následně kolorovali ve školních dílnách ZŠ. V jejich tvoření je jistili naši žáci z oboru truhlář. Cukráři napekli dvě stě perníčků a v den konání akce našlehali dva litry královské glazury. Zdobení perníčků se odehrávalo v krásném moderním prostředí nově vybavené kuchyňky ZŠ. Se zdobením a  přípravou dětem pomáhala Nikola Káfoňková, žákyně 3. ročníku oboru cukrář. S dětmi měla trpělivost a byla k nim milá.

Jiřina Dušková, učitelka OV