Domov mládeže je součástí Střední školy obchodu, řemesel a služeb. V našem školském zařízení poskytujeme ubytování I. kategorie ve dvou a tří lůžkových pokojích se standardním vybavením. Cena ubytování na jeden měsíc činí 1000,- Kč. Pro žáky zajišťujeme celodenní stravování v hodnotě 89,- Kč.

V domově mládeže je stanoven Vnitřní řád. Běžný každodenní provoz v domově mládeže probíhá podle Režimu dne.
Ve volném čase se mohou žáci věnovat zájmovým činnostem. K dispozici mají společenské místnosti a sportovní sál přímo v domově mládeže, kde si mohou zahrát stolní tenis, fotbálek, kulečník, šipky, posilovat na multifunkčním posilovacím stroji, cvičit na rotopedech nebo si zajít do tělocvičny ve městě.

Své zájmy mohou žáci rozvíjet v kroužcích výtvarných činností, ručních prací, šití, floristiky. Pro ubytované žáky pořádáme sportovní turnaje, soutěže, besedy, jezdíme do krytého bazénu nebo na bowling. Navštěvujeme různé pamětihodnosti v našem kraji, tradičně jezdíme pomáhat na hrad Litice. Naši žáci také vypomáhají v místním útulku pro psy.

Bližšší informace:
tel.: 465 614 225, 774 610 645

prihlaska-DM2019.doc
49 KB 38
29.08.2019 09:21:08

Bližšší informace:
tel.: 465 614 225, 774 610 645

prihlaska-DM2019.doc
49 KB 38
29.08.2019 09:21:08

Informace k úhradě

V případě zájmu o ubytování obdržíte Přihlášku k ubytování s Návratkou (svolení k inkasu). Potvrzenou Návratku Vaší bankou je nutné odevzdat nejpozději v den nástupu do domova mládeže. Úhrada ubytování a stravování se provádí inkasem z Vašeho účtu na účet Komerční banky č. 13731611/0100. Před zahájením školního roku, nejpozději do 24. 8. 2019 je nutné uhradit jednorázově převodním příkazem roční zálohu (jistinu) 2000,- Kč na účet školy č. 13731611/0100. Jistina se hradí na jeden školní rok. Dále budou platby probíhat formou inkasa z účtu k 15. dni v měsíci. Na účtu je třeba mít limit v dostatečné výši, tzn. při ubytování a stravování po celý měsíc přibližně 3000,- Kč. Poslední inkasní příkaz proběhne 15. 6. 2020 (za květen). K úhradě za měsíc červen bude použita výše uvedená záloha. Případné nedoplatky budou vyinkasovány k 15. 7. 2020. Případné přeplatky budou vráceny na Váš účet k tomuto datu. Cena stravy - 89,- Kč na den. Cena ubytování 1 000,- Kč za měsíc.
Ubytovaní musí mít: domácí obuv, foto (velikost jako na OP), zálohu na klíče 200,- Kč., povlečení na přikrývku a polštář, prostěradlo, dále základní jídelní servis jako talíř, hrnek, příbor apod.

Nabídka ubytování

Budova domova mládeže je přistavěná k historickému areálu Zámku, ve kterém sídlí Střední škola obchodu, řemesel a služeb a nachází se na okraji parku. Hlavně v době školních prázdnin a víkendů nabízíme k využití svou volnou ubytovací kapacitu. Ve městě je aquapark, sportovní areál a také velmi dobré podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku. K letní rekreaci se dá využít nedaleká Pastvinská přehrada a v zimě lyžování ve střediscích v Orlických horách.

Poskytujeme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a cena za ubytování je 280,- Kč na osobu/noc.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Bližšší informace na tel.:
465 614 225, 774 610 645