Domov mládeže je součástí Střední školy obchodu, řemesel a služeb. V našem školském zařízení poskytujeme ubytování I. kategorie ve dvou a tří lůžkových pokojích se standartním vybavením. Cena ubytování na jeden měsíc činí 1000,- kč. Pro žáky zajišťujeme celodenní stravování v hodnotě 75,- Kč.

V domově mládeže je stanoven Vnitřní řád, kde jsou stanoveny práva a povinnosti ubytovaných. Běžný každodenní provoz v domově mládeže probíhá podle Režimu dne.

Ve volném čase se mohou žáci věnovat zájmovým činnostem, kdy využívají nejen společenské prostory DM, posilovnu, ale i novou tělocvičnu. Dále jsou žákům k dispozici počítače s připojením na internet, elektrické psací stroje, kulečník, stolní tenis, elektrické šipky, fotbálek, rotopedy a různé společenské hry. Své zájmy mohou žáci rozvíjet v kroužcích výtvarných činností a šití. Pro ubytované žáky pořádáme sportovní turnaje, soutěže, besedy, jezdíme do krytého bazénu a naštěvujeme různé pamětihodnosti v našem kraji. Naši žáci také chodí vypomáhat do místního útulku pro psy. Každoročně se účastníme přehlídky zájmové umělecké činnosti “Mládí“, kde se naši žáci úspěšně prezentují v různých oborech.

V rámci doplňkové činnosti poskytujeme ubytování organizovaným skupinám dětí i dospělých o víkendu a školních prázdninách.

Bližšší informace:
tel.: 465 614 225, 774 610 645

Bližšší informace:
tel.: 465 614 225, 774 610 645

Režim dne

5:00 – 6:30 budíček

5:00 – 7:15 hygiena, úklid ložnic

5:30 – 7:20 snídaně

7:15 – 7:45 bodování ložnic

7:50 odchod do školy

8:00 – 13:00 dopolední vycházky pro žáky konající odpolední praxi

13:00 – 16:30 odpolední vycházky, zájmová činnost, osobní volno

16:30 – 17:00 večeře (výdej večeře do 16,45)

17:30 – 18:30 studijní klid

18:30 – 20:30 večerní vycházky - nezletilí žáci

18:30 – 21:00 večerní vycházky - zletilí žáci

19:30 – 21:00 sledování televizních pořadů, zájmová činnost, večerní hygiena, běžný úklid

21:30 večerka

Informace k úhradě

V případě zájmu o ubytování obdržíte Přihlášku k ubytování s Návratkou (svolení k inkasu).

Potvrzenou Návratku Vaší bankou je nutné odevzdat nejpozději v den nástupu do domova mládeže.

Úhrada ubytování a stravování se provádí inkasem z Vašeho účtu na účet Komerční banky č. 13731611/0100.

Před zahájením (každého) školního roku, nejpozději do 24.8.2015 je nutné uhradit jednorázově převodním příkazem roční zálohu (jistinu) 2000,- Kč na účet školy č. 13731611/0100. Jistina se hradí každý rok. Dále budou platby probíhat formou inkasa z účtu k 15. dni v měsíci. Na účtu je třeba mít povolené inkaso (limit) v dostatečné výši, tzn. při ubytování a stravování po celý měsíc přibližně 2500,- Kč.

Poslední inkasní příkaz proběhne 15.6.2016 (za květen). K úhradě za měsíc červen bude použita výše uvedená záloha.

Případné nedoplatky budou vyinkasovány k 15.7.2016. Případné přeplatky budou vráceny na Váš účet ke stejnému datu.

Cena stravy je 75,- Kč na den. Cena ubytování 1000,- Kč na měsíc.

Ubytovaní musí mít: domácí obuv, foto (velikost jako na OP), zálohu na klíče 200,- Kč.

Nabídka ubytování

Budova domova mládeže je přistavěná k historickému areálu Zámku, ve kterém sídlí Střední škola obchodu, řemesel a služeb a nachází se na okraji parku. Hlavně v době školních prázdnin a víkendů nabízíme k využití svou volnou ubytovací kapacitu. Ve městě je aquapark, sportovní areál a také velmi dobré podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku. K letní rekreaci se dá využít nedaleká Pastvinská přehrada a v zimě lyžování ve střediscích v Orlických horách.

Poskytujeme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a cena za ubytování je 200,- Kč na osobu/noc.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Bližšší informace na tel.:
465 614 225, 774 610 645