Pardubický kraj letos pokračoval s investicemi na Střední škole obchodu, řemesel a služeb Žamberk.

0 50

Závěrečné praktické zkoušky na Střední škole obchodu, řemesel a služeb Žamberk jsou v plném proudu.

ŽAMBERSKÉ LISTY 15.6.2018 napsali o naší škole více číst zde

ŽAMBERSKÉ LISTY 15.5. 2018 napsali o naší škole více číst zde

ELIŠKA VYHRÁLA V MATEMATICKÉ SOUTĚŽI

Dne 27 3. 2018 se žáci Střední školy obchodu, řemesel a služeb Žamberk zúčastnili matematické soutěže v Ústí nad Orlicí. Více v článku zde

TECHNOhrátky 25.4. 2018 napsali o naší škole více číst zde

ŽAMBERSKÉ LISTY 15.3. 2018 napsali o naší škole více číst zde

Nejlepší instalatér Východních Čech je ze školy v Žamberku.

Spolupráce škol a firem

Představení spolupráce Střední školy řemesel, obchodu a služeb v Žamberku s firmou Bühler a možnost aplikace na střední zemědělské školství v kraji. Hlavní cíl jednání hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického s předsedou ZD Sloupnice Jaroslavem Vaňousem a ředitelkou žamberské školy Zuzanou Pecháčkovou, které se uskutečnilo 21. 10. 2017 v Žamberku. Součástí jednání byla také návštěva společnosti Bühler, kde se zaučují mladí obráběči kovů.

Otevření nové učebny

Žamberk - Opravdový obchod v učebně. Společnost Konzum, která provozuje síť venkovských prodejen, vybavila ve spolupráci se žamberskou školou učebnu pro obory prodavač a obchodník.

Děti se na zámku proměnily v kuchaře i obráběče

Žamberk – Zámek v Žamberku ovládla ve středu řemesla. V učebnách a dílnách se 139 dětí ze sedmi základních škol měnilo v kuchaře, číšníky, cukráře, obráběče kovů, instalatéry, truhláře a zedníky. Poslední letošní zastavení TECHNOhrátek Pardubického kraje se uskutečnilo ve zdejší Střední škole obchodu, řemesel a služeb, která sídlí právě v tomto bývalém šlechtickém sídle.