Školní jídelna SŠOŘS Žamberk

Rekonstruovaná kuchyně v zámeckých prostorách Střední školy obchodu, řemesel a služeb Žamberk byla slavnostně otevřena v roce 2010. Přestavba, jedna z největších investičních akcích v oblasti školství Pardubického kraje, stála 13,2 milionu korun a byla plně hrazena z krajského rozpočtu. Trvala necelé tři měsíce. Moderní školní jídelna bude sloužit jak žákům, tak i veřejnosti. Zároveň část kuchyňského provozu využije vedení školy jako výcvikový prostor pro výuku žáků v oboru kuchař-číšník.

Postup pro používání stravovacího systému

ZPŮSOB PLATBY: stravné se platí předem

1. Bezhotovostní platba na účet 43-8142830217/0100 (je velice důležité vyplnit správný variabilní symbol (rodné číslo bez lomítka) a to buď:
    • Příkazem pro převod z účtu
    • Trvalým příkazem
    • Vklad hotovosti na pokladně Komerční banky na účet 43-8142830217/0100
      Nedoporučujeme platbu poštovní poukázkou.
  2. Hotově – jen v mimořádných případech – poslední den v měsíci v účtárně školy

Objednávkový systém