Školská rada nyní pracuje v tomto složení:

• Jindřich Horyna - zástupce pedagogických pracovníků, tel.: 774 610 650, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Eliška Motlová – zástupce zletilých žáků a zákonných zástupců nezletilých žáků, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Funkce školské rady:

1. Funkční období členů je 3 roky.
  2. Zasedá nejméně dvakrát ročně, na prvním zasedání si zvolí svého předsedu a jednací řád. Předseda pak její zasedání svolává.
  3. Vyjadřuje se k návrhům školských vzdělávacích programů a k jejich uskutečňování.
  4. Schvaluje výroční zprávu o činnosti školy.
  5. Schvaluje školní řád a navrhuje jeho změny.
  6. Schvaluje pravidla pro hodnocení výsledků vzdělávání žáků.
  7. Podílí se na zpracování koncepčních záměrů rozvoje školy.
  8. Projednává návrh rozpočtu na další rok, vyjadřuje se k rozboru hospodaření a podává návrhy na zlepšení hospodaření.
  9. Projednává inspekční zprávy České školní inspekce.
  10. Podává podněty a oznámení řediteli školy, zřizovateli, orgánům vykonávajícím státní správu ve školství.

Ke stažení: