Obor zedník

  • zednické práce, výstavba a rekonstrukce menších celků
  • opravy v bytové zástavbě – drobné opravy omítek, zdiva po rekonstrukcích

Obor instalatér

  • montáže rozvodů vody a odpadů v RD a jejich opravy, čištění kanalizace, revize potrubí
  • montáž a výměna zařizovacích předmětů (mísící baterie, zásobníky teplé vody, WC atd.), opravy mísících baterií, splachovačů
  • výměna otopných těles, armatur
  • tepelné izolace trubních rozvodů vytápění, akumulační nádrže

Obor truhlář

  • zhotovení a opravy truhlářských výrobků, okna, dveře, stoly, židle, stoličky, lavičky, schody z masivu
  • výroba skříňového nábytku z lamino desek

Najdete nás na adrese:

Odloučené pracoviště stavebních oborů, Zemědělská 846, 564 01 Žamberk

Kontaktní osoba:

Horyna Jindřich, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 774 610650

Budova domova mládeže je přistavěná k historickému areálu Zámku, ve kterém sídlí Střední škola obchodu, řemesel a služeb a nachází se na okraji parku. Hlavně v době školních prázdnin a víkendů nabízíme k využití svou volnou ubytovací kapacitu. Ve městě je aquapark, sportovní areál a také velmi dobré podmínky pro pěší turistiku a cykloturistiku. K letní rekreaci se dá využít nedaleká Pastvinská přehrada a v zimě lyžování ve střediscích v Orlických horách.

Poskytujeme ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích a cena za ubytování je 200,- Kč na osobu/noc.

Těšíme se na Vaši návštěvu.

Bližšší informace na tel.:
465 614 225, 774 610 645
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Firma Bühler CZ s. r. o. spolupracuje se žamberskou Střední školou obchodu, řemesel a služeb (SŠOŘS) při výuce nového oboru Obráběč kovů od 1. září 2015 a od 1. září 2017 nového oboru Klempíř pro strojírenství. Škola získala na oba obory řádnou akreditaci od ministerstva školství za podpory Pardubického kraje. Uchazeči se mohou informovat kdykoliv přímo ve škole a na průběh praktické výuky ve firmě.

Firma Bühler CZ pomohla technicky vybavit třídu ve škole a spolupracuje na tematickém obsahu výuky oboru. Studentům zajišťuje praxi přímo na svých pracovištích, budoucí obráběči kovů se učí v tréninkovém centru Bühler Žamberk na strojích, které v oboru patří k nejmodernějším. Celková částka, kterou při splnění prospěchových kritérií žáci od druhého ročníku obdrží, se blíží až čtyřem tisícům korun měsíčně.

Škola a firma jsou tedy významnými partnery ve výuce a praxi. Po vyučení získají absolventi oboru pracovní  místo v jakékoliv strojírenské firmě, v Bühleru přednostně v případě, že jsou opravdu dobří.

Back to top

facebook_page_plugin